Kupa iz Pokupskog naglo narasla i potopila Novo Čiče

[]

U subotu 24. kolovoza u Novom Čiču odigrana je prijateljska nogometna utakmica između domaćeg Dinamo Hidrela i Kupe iz Pokupskog.
Dinamovci su uvodnih 20 minuta igrali uraganski i iz pet velikih prigoda zabili samo jedan pogodak. Strijelac je bio Bruno Pravdić prizemnim i preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u svoj desni kut.

Utakmica Dinamo Hidrel – Kupa iz Pokupskog – foto: Mato Paviša

Kupa je zatim počela najprije postepeno, a onda i goropadno rasti pa potopila Novo Čiče s tri gola zaredom. Gostujući igrači letjeli su terenom i sat vremena bili bolji suparnik. U 90. minuti Fabrizio Hrkovac napravio je poteze utakmice po desnoj strani i morao je biti srušen za penal kojeg je “panenkom” realizirao Beljan. Neki igrači Hidrela morali bi se primiti treninga, inače to neće biti dobro.

NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrel. Gledatelja 25. Sudac: Čunčić (Kuče).

STRIJELCI: 1:0-Pravdić (8), 1:1-L. Brajković (27), 1:2-L. Brajković, 1:3-M. Petković (82-11m.), 2:3-Beljan (90-11m.).

DINAMO HIDREL: Šimić, Cavrić, Groznica, Valec, Čurla, Slivak, Babić, Pravdić, Beljan, Kadoić, Pavlović (još su igrali: Hasanović, F. Hrkovac, D. Škrtić, Murtić, Vidović). Trener: Mario Paviša

KUPA: To. Sečen, R. Bašić, Zlodi, Šestak, M. Vranešić, Jelekovac, Ti. Sečen, L. Brajković, M. Petković, Đuran, Belečić (još su igrali: Kušević, Ilijević, Markuz, Jankeš, K. Brajković, L. Bašić, D. Vranešić, Pirša, I. Patković). Trener: Ivica Petković

Ova objava Kupa iz Pokupskog naglo narasla i potopila Novo Čiče se prvi puta pojavila na cityportal.hr.