Prilikom puštanja precrpne stanice Podvornica u rad, u sustav ušla određena količina zraka
![[]](/media/cache/e5/e6/e5e65539e946940f37f9c632e9b02670.jpg)
Općina Kravarsko na svojoj je internet stranici objavila da su tijekom jučerašnjeg dana izvođeni radovi na rekonstrukciji precrpne stanice Podvornica zbog kojih je u naselju Kravarsko na nekoliko sati bila prekinuta redovita vodoopskrba pitkom vodom.
Prema dobivenim informacijama iz VG Vodoopskrbe, uslijed puštanja stanice u rad u sustav je ušla određena količina zraka i neznatno se podigao talog sa cjevovoda, nakon čega djelatnici VG Vodoopskrbe intenzivno rade na ispiranju sustava, a tijekom dana uzorak vode poslan je na analizu, čiji će rezultati biti poznati unutar 24 sata.
Voda nije škodljiva za piće, a detaljnije informacije u stanju zdravstvene ispravnosti vode na području Općine Kravarsko, VG Vodoopskrba će objaviti na svojim web stranicama – stoji u objavi.
Ova objava Prilikom puštanja precrpne stanice Podvornica u rad, u sustav ušla određena količina zraka se prvi puta pojavila na cityportal.hr.