Košarkaši se pojačavaju: U vanjsku liniju stigao Roko Ivanković
![[]](/media/cache/08/10/08108aa95af52f82f00e68fad6faef1a.jpg)
U redove košarkaša Gorice stiglo je još jedno novo ime – 21-godišnji Roko Ivanković. Roko dolazi iz Podsuseda, kluba iz trećeg ranga, gdje je imao jako dobru sezonu te je svojim igrama skrenuo pažnju na sebe.
“Roko će pojačati našu vanjsku liniju i vjerujemo nastaviti tamo gdje je stao u svom dojučerašnjem klubu”, istaknuli su iz kluba.
– Drago mi je što sam došao u sredinu kao što je Gorica, gdje ću imati priliku dokazati svoj talent. Većinu dečki znam jer smo generacijski bliski, tako da se veselim početku priprema i novoj sezoni – kazao je Ivanković, koji je s našom momčadi odradio nekoliko treninga nakon završetka sezone.
Roko je, inače, dijete zagrebačkog Dinama, gdje je odradio većinu omladinskog staža, nakon čega je kraće vrijeme bio u Ciboni, Boscu, Zagrebu i naposlijetku u Podsusedu, odakle dolazi u svlačionicu Gorice.
Ova objava Košarkaši se pojačavaju: U vanjsku liniju stigao Roko Ivanković se prvi puta pojavila na cityportal.hr.