Prijava

Vaša prijava

Aleks i Bara se vraćaju na početak i to u Buševcu

[]

Buševečki Dom kulture ugostit će u nedjelju, 26. listopada 2025., predpremijeru nove kazališne predstave “Kako je sve počelo”, autorskog dvojca Aleksa i Bare. Publika će imati priliku uživati u dvije izvedbe, u 17 sati i u 19:30.

Predstava “Kako je sve počelo” treći je zajednički projekt Aleksa i Bare, koji se ovoga puta vraćaju na početak svoje zajedničke priče. Autorima poznatim po energičnim nastupima i prepoznatljivom humoru, nova predstava donosi dinamičan prikaz odnosa unutar četiri zida, uz dozu provokativnosti i iskrenosti po kojima je Aleks poznat.

Kroz 80 minuta scenske igre, publika će dobiti odgovore na brojna pitanja o ovom osebujnom kazališnom paru. Organizatori najavljuju predstavu kao mješavinu toplih i hladnih trenutaka, u kojoj će se, kažu, mnogi gledatelji moći prepoznati.

Broj mjesta je ograničen, stoga je obavezna rezervacija karata na broj 098 829 907. Ulaznica, odnosno prilog za ulaz, iznosi 10 eura.

Ova objava Aleks i Bara se vraćaju na početak i to u Buševcu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.