Pobjeda Gorice u trećoj utakmici

U trećoj utakmici zimskih priprema Gorica je na terenu sa umjetnom travom golovima Vasilja (5′) Barišića (77′) i Matoševića (87′) pobijedila trećeligaša Vrapče rezultatom 3:1. Za goste je pogodak za izjednačenje u 32. minuti utakmice postigao Horvat. Unatoč pobjedi stručni stožer Gorice ne može biti zadovoljan prezentacijom, naročito u prvom dijelu utakmice, kada je Vrapče nakon pogreške Žugaja anuliralo vodstvo Gorice. U nastavku je Gorica rutinski iskoritila ipak svoj veći potencijal, a rezultat je mogao biti i uvjerljiviji ali je Hajduku gostujući vratar u 90. minuti obranio kazneni udarac. Na poštedi su i danas bili Španja i Hodžić.

GORICA – VRAPČE 3 : 1 (1:1)

strijelci: 1:0 Vasilj (5), 1:1 Horvat (32), 2:1 Barišić (77), 3:1 Matošević (87)

GORICA: Žugaj, Jančetić, Žutić, Milanović, Perić, Marina, Muhar, Matošević, Tatar, Škvorc, Vasilj (Šušković, Vinković, Mikulić, Šarlija, Zenuni, Lihić, Sedlaček, Barišić, Hajduk, Jovanović, Šipuš, Krizmanić)
trener: Damir Milinović
VRAPČE: Miletić, Lazov, Kos, Završki, Milas, Mamić, Vrbat, Šarić, Samardžić, Debeljak, Horvat (Marić, Barišić)
trener: Franjo Pužin