Gorica II poražena minimalno u Kupincu

Mlada momčad Gorice minimalno je poražena u Kupincu rezultatom 2:1. Domaćin je poveo u 23. minuti lijepim pogotkom Matasića, nakon čega je Gorica tražila poravnanje, a u najvećoj prigodi Roginić je sa svega pet metara slabo pucao i domaći vratar je lako otklonio opasnost.

U drugom dijelu ni s jedne strane nismo vidjeli previše želje, a gosti su stihijski pokušavali tražiti grešku u obrani domaćih, no uhvatili su sami sebe u pogrešci u 77. minuti kada se nisu sporazumjeli Kelihar i Čolić, a ovaj posljednji je sam zatresao svoju mrežu. U posljednjim minutama smanjio je Muhar iz slobodnog udarca.

Gorica II - Kupinec (6)
Gori

JŽNL – 3. kolo

KUPINEC – GORICA 2:1 (1:0)

Kupinec, igralište NK Kupinec, gledatelja: 100, sudac: Jeleč; pomoćnici: Matijašec i Benković (svi Zaprešić)

STRIJELCI: 1:0 Matasić (23), 2:0 Čolić (77, ag), 2:1 Muhar (90)

KUPINEC: Požega, Pendić, Fabek, Nimac, Kolojuh, Kolar (od 71. Mravak), Patiljak (od 83. N. Golojuh), Janječić (od 89. Mrvac), Všetečka, Matasić (od 80. Sesar), Anić (od 60. Mravak)

Trener: Tomislav Kelava

GORICA: Kelihar, Čurek (od 74. Vrban), Čolić, Krizmanić, Šoštarec 8od 46. Desput), Rajić, Sedlaček (od 82. Šegota), Jukić-Sunarić, Roginić (od 57. Soldo), Muhar, Ilić (od 74. Kim)

Trener: Perica Vidak