Mladost uvjerljiva na domaćem terenu

Nogometaši Mladosti su u utakmici 17. kola II ŽNL nadigrali Graničar rezultatom 3:0. U dobroj i borbenoj utakmici pred oko 70 gledatelja, domaćin je riješio susret već u prvom poluvremenu pogodcima Periše u 21, 30 te Fisela u 32 minuti susreta.

2. ŽNL JUG, 17. KOLO
MLADOST – GRANIČAR 3:0 (3:0)

Obrezina, igralište Mladosti: Gledatelja: 70; Glavni sudac: Tihomir Čunčić; Pomoćnici: Tihomir Bratković i Ivan Smolčić: Delegat: Marko Biljan

STRIJELCI: 1:0 , 2:0 Periša (21, 30 ), 3:0 Fisil (32)

MLADOST: Petrčić, Martinić, Ćosić, Berek (od 65. Šorša), Fisil, Lucin (od 74. Ivanušić), Periša (od 76. Benšak), Pejak (od 78. Treščec), Delić (od 65. Kapac), Duvnjak, Tadić.
Trener: Slađan Paurević

GRANIČAR: Mikačević, Senić, Hmelina, Palikuća (od 16. Mužek), Tokalić, Starčević (od 73. Droždan), Lukšić, Herendić, Salaj, Šporčić (od 81. Keleković), Horvatić
Trener: Alan Habuzin