Hattrick Igora Hajduka

Prije samog početka susreta igrači jedne i druge momčadi odali su počast minutom šutnje preminulom 26-godišnjem Bruni Bobanu igraču Marsonije koji je preminuo na nogometnoj utakmici.

25.03.2017. IV NL-u Središte Zagreb 19. kolo – GRADIĆI – SLUNJ. Foto: Nikica Topić/cityportal.hr

Gradićani su bez većih problema upisali pobjedu u susretu 19. kola IV NL-u SREDIŠTE ZAGREB protiv Slunja. Utakmica je odlučena već u prvom dijelu. Danas raspoloženi Igor Hajduk tri puta je svladao gostujućeg vratara Katića i tako usmjerio susret prema pobjedi i nova tri boda.

Prvi pogodak Hajduk je postigao odmjerenim udarcem s 11 metara u 13 minuti kada je lopta pogodila u ruku gostujućeg igrača u kaznenom prostoru. Drugi gol Hajduk postiže nakon pet minuta susreta, svojim driblingom sjurio se u protivnički šesnaesterac i malo iskosa s lijeve strane pogađa suprotni kut gola za vodstvo od 2 : 0.

U 35 minuti susreta dobro izrađena akcija a u kazneni prostor ovaj put se sjurio Gršić kojeg ruše u kaznenom prostoru a glavnom sucu utakmice ništa drugo nije preostalo nego pokazati na bijelu točku a Igor Hajduk uspješno poentira za 3 :0 a s tim rezultatom odlazi se na poluvrijeme.

Nastavak utakmice nije donio ništa konkretnije osim što su se gosti malo probudili i zaigrali bolje, ali momčad trenera Tomčića danas je bila dominantnija iako treba napomenuti da je bilo teško i jednoj i drugoj momčadi igrati po neravnom i grbavom terenu.

IV NL-u SREDIŠTE ZAGREB 19. KOLO

GRADIĆI – SLUNJ 3 : 0 (3:0)

Strijelci: Hajduk 13 min (KU), 18 min i 35 (KU) min

Gledatelja: 120 Početak: 16:00
Suci: Svjantko Saša (Novska), Božiček Krunoslav (Kutina), Krznarić Tomislav (Kutina) 4 sudac Svilokos Fran (Sisak)
Delegat: Kušan Dario (Zabok)