Čunčić i Rajić slomili Novigrad

Kurilovčani su teže nego što se očikavalo slomili otpor gostiju iz Novigrada. Gosti su poveli u 23. minuti poslije bijega po lijevom krilu, špica Dukađin oslobodio se prvo Krsnika, zatim Čureka te izbio pred domaćeg vratara Jelavića ispod kojeg šalje loptu u malu mrežicu suprotnog kuta. Strijalac gostiju mogao je pet minuta kasnije dodatno zalediti domaće igrače i kibice kada iz blizine po drugi puta ne pogađa zbog odlične intervencije Jelavića. Pred kraj prve dionice Kurilovec nivelira vodstvo golom Matoša, njegov niski odmjereni udarac sa kojih dvanaestak metara završava u lijevom kutu novigradskog gola.

Kurilovec je pobjednika riješio u zadnjih petnaest minuta, oba puta iz prekida golovima obrambenih igrača Čunčića i Rajića. U 73. minuti nakon kornera odlično reagira domaći kapetan Čunčić, ubačaj iz kornera prima prsima i poluvolejom pogađa u gornji lijevi kut Nicolettija. Mogao je u 75. minuti Spudić riješiti dvoboj, našao se jedan na jedan sa gostujućim golmanom koji izlazi kao pobjednik. U sam smiraj utakmice još jedna odlična reakcija domaćeg stopera, ovaj puta Rajića koji nakon prekida glavom pogađa u mrežu suparnika za konačnih 3:1.

KURILOVEC – NOVIGRAD 3:1

VELIKA GORICA. SRC Udarnik. Gledatelja 60. Sudac: Čulina (Zagreb). Pomoćnici:
Bošnjak i Jakopec.

STRIJELCI: 0:1 – Dukađin (23), 1:1 – Matoš (43), 2:1 – Čunčić (73), 3:1 – Rajić (89).

KURILOVEC: Jelavić, Čurek, Rajić, Čunčić, Šarić, Krsnik, Matoš, Humeljak (od 73. Spudić), Kelava, Roginić (od 44. Velić), Slunjski (od 85. Povoljnjak). TRENER: Perica Vidak.

NOVIGRAD: Nicoletti, Pamić, Budisavljević (od 43. Kološ), Urošević, Simonović, Bernobić, Najhart, Bučić, Mofardin, Dukađin, Bijelić (od 82. Stritar). TRENER: Paolo Jurčić.