FOTO Kadeti Gorice osvojili Kup NSVG-a

08.06.2019. Velika Gorica. Finale Kupa Nogometnog saveza Velika Gorica za kadete: HNK Gorica – NK Kurilovec. Foto: David Jolić/cityportal.hr i NSVG

Kup natjecanje Nogometnog saveza Velika Gorica u konkurenciji kadeta okončano je finalnim susretom u kojem je HNK Gorica pobijedila suparnike iz NK Kurilovca. Gorica je bolju igru u prvom poluvremenu realizirala s dva pogotka u samo dvije minute. Prvi pogodak postigao je Tomislav Đurić s 25 metara iz slobodnog udarca, lopta je preko živog zida završila pod gredom iznad ispruženih ruku vratara Stjepana Medveda. Ubrzo iza toga Filip Harambašić koristi pogrešku suparničke obrane i podiže vodstvo na 2:0.

Nakon odmora trener Dinko Livada uveo je u igru tri zamjene, ali to se nije puno osjetilo na terenu, jer Gorica je bila fizički moćnija od suparnika i diktirala je događanja na terenu. Konačni rezultat postavio je Roko Braica u završnici susreta. Pehare i medalje su pobjednicima i finalistima uručili Stjepan Petrac, tajnik NSVG-a i Tomislav Lukšić, delegat utakmice.

Finale Kupa Nogometnog saveza Velika Gorica za kadete

HNK Gorica – NK Kurilovec 3:0 (2:0)

Velika Gorica. ŠRC Velika Gorica, teren s umjetnom travom. Subota, 08.06.2019., 09:30 sati. Sudac: Dario Aščić (Vukovina). Pomoćnici: Matej Mrkoci (Mraclin) i Davor Merkaš (Velika Gorica). Delegat: Tomislav Lukšić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Đurić (35), 2:0 – Harambašić (37), 3:0 – Braica (78).

GORICA: Halilić, Kušec, Banić, Rodić, Šimunec (od 65. Šuman), Đurić (od 45. Terseglav), Braica, Klarić, Koleš, Harambašić, L. Meštrović (od 65. Smolčić). Trener: Damir Milanović.

KURILOVEC: Medved, Špišić (od 46. Vuković), Križanac (od 46. Jelovčić), Pavišić (od 49. Likarević), Banić, R. Meštrović, Cerovski, Kolar, Matković, Mostarlić, Bešlić. Trener: Dinko Livada.