Nastavlja se pobjednički marš nogometaša Mraclina

I ŽUPANIJSKA LIGA ISTOK , 7. kolo

Nogometaši Mraclina sa gostovanja kod momčadi Milke Trnine u Vezišću vraćaju se punog plijena, sedmog u nizu ove jeseni. Uvjerljivom igrom na terenu uz četiri postignuta pogotka i promašen kazneni udarac Brune Augustića kod rezultata 0:0, igrači su opet pokazali karakter. Ipak najbolji mraclinski strijelac Augustić pobrinuo se za vodstvo u 27. minuti. Domaći su poravnali u smiraj prvog poluvremena. Golovima Filipa Onića, Ladislava Roginića i Josipa Jurića u završnici utakmice pokazalo se da momčad Mraclina gazi protivnike u drugom dijelu što znači da je i fizička priprema na razini. Dobra atmosfera i zajedništvo kakvo trenutno vlada u Mraclinu velikim djelom je zasluga trenera Pancirova koji nije euforičan i poručuje: “Ostat ćemo skromni, pošteni i radišni!”

MILKA TRNINA – MRACLIN 1:4

VEZIŠĆE. Gledatelja 30.
Sudac: Čerkez (Vrbovec). Pomoćnici: Crnčić i Bukovčan.

STRIJELCI: 0:1 – Augustić (27), 1:1 – Stuparić (42), 1:2 – Onić (52), 1:3 – Roginić (65), 1:4 – Jurić (89).

MILKA TRNINA: Moguljak,Šopura, Stuparić, Koletić, Grgat (od 66. Karamatić), Petković, Karadža (od 70. Broz), Božić, Zorbas, Čičević, Kanceljak. TRENER: Tihomir Tičak.

MRACLIN: Dražić, M. Kos, J. Domitrović, Babić, Desput (od 66. J. Cvetnić), Dolibašić, Onić, Bartolić (od 88. Ćevid), I. Kos (od 46. Petravić), Augustić (od 66. Jurić), Roginić (od 85. Guduraš). TRENER: Marko Pancirov.