FOTO Druga pobjeda rukometašica Udarnika

19.10.2019. Velika Gorica. 3.hrvatska rukometna liga Središte (ž), 03. kolo: ŽRK Udarnik – ŽRK Sisak. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Rukometašice Udarnika su u 3. kolu 3.HRL Središte (ž) nadigrale ekipu Siska i zabilježile drugu prvenstvenu pobjedu, nakon što su u prvom kolu bile bolje od Dugog Sela 2. U drugom kolu bile su slobodne, jer je ekipa Dubrave odustala od natjecanja i prije nego što je počelo.

Dobrim dijelom u prvom poluvremenu Siščanke su bile u vodstvu (4:7, 6:9, 7:10), domaće su ipak uspjele mini serijom 4:0 preokrenuti rezultat (11:10) te se na odmor otišlo s neodlučenim rezultatom. Početkom drugog poluvremena vodstvo domaćih 15:12, izjednačenje 15:15 te ponovno vodstvo 16:15 u 42. minuti.

Na kraju ipak zaslužena pobjeda Udarnika u susretu u kojem su ekipe uzrastom izgledale kao da igraju u juniorskoj ligi. Jednako tako izgledale su i mlade sutkinje, koje su imale malo neobičan kriterij pri dosuđivanju sedmeraca, jer su u prvom poluvremenu za domaće dosudile jedan udarac sa 7m, a za gošće čak 7 penala?! Malobrojni gledatelji su se valjda već privikli na takav sudački ‘folklor’ i slične pojave na trećeligaškom rukometnom natjecanju.

Treća hrvatska rukometna liga Središte (žene) – 03.kolo

ŽRK Udarnik – ŽRK Sisak 23:21 (11:11)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 60. Subota, 19.10.2019., 13:30 sati. Sutkinje: Klara Kokša i Klara Petričević (obje iz Koprivnice). Nadzornik: Robert Juriša (Osijek).

UDARNIK: Lokas, Vučićević, Jambrešić, Sertić, Gvardiol, Burić, Kusanić, Kordić, Skrbin, Gujić, Cerovski, Jurić, Petković, Dunđerović, Štefanić, Crnolatac. Trener: Josip Mesnik.

SISAK: Kardaš, Ančić, Potkonjak, Briševac, Čavrak, Karagić, Dobrić, B.Nišević, Karanović, Paramin, M.Nišević, Hrnčić, Boltužić, Nurkić. Trener: Mato Vujnović.