Polet s puno prilika i samo dva gola dobio slabi Klas

[]

Jedinstvena županijska nogometna liga , 10. kolo

POLET (B) – KLAS 2:0

Bila je to suverena partija domaće momčadi na Zvrniku. Po prohladnom vremenu igrači Poleta gospodarili su terenom čitavu utakmicu. Tek poneki izlazak momčadi Klasa na polovicu domaćih bio je izuzetak. Za vodstvo je iz poluvoleja pogodio kapetan Ivica Sučić nakon ubačaja Marija Pejaka. Nitko nazočan na Zvrniku nije pomislio da će poentiranje glavom Zvonimira Matušina iz 23. minute biti konačan rezultat 2:0. Posebno u nastavku drugog dijela kada je isključen igrač Klasa Antonio Matošević u 52. minuti. Iako sa igračem više u polju domaći sa velikim posjedom lopte, bezbroj ubačaja i najmanje pet zicera nisu probili “bunker” skromnih gostiju.

Buševec. SRC Zvrnik. Gledatelja 60.
Sudac: N. Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Šilentić i Aščić (oba iz Velike Gorice).

Strijelci: 1:0 – Sučić (8), 2:0 – Matušin (23).

POLET (B): Bradić, Baćan, Tičarić, Sovina, Stuparić (od 76. Žordić), Sučić, Zagorec (od 95. Ban), Šestak (od 62. Janječić), Pejak, Matušin (od 68. Klafurić), Brajković (od 53. Jušić). Trener: Zoran Tomčić.

KLAS: Sivec, Matošević, Knežević, Inđić, Obad (od 66. Preglej), Bedeković, Sviličić (od 46. Čulina), Štefanac, Roksandić, G. Grgac (od 7. I. Grgac), Janić. Trener: Dragan Karanović.

Crveni karton: Antonio Matošević (52. min – drugi žuti karton).