[]

14.10.2020. Velika Gorica. Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Kadeti 2020. – Finale: HNK Gorica – NK Dugo Selo. HNK Gorica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kadeti Dugog Sela su u finalnoj utakmici Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije zasluženo pobijedili neuvjerljivi sastav Gorice i osvojili pobjednički pehar. Pogodak u početnoj fazi (7. minuta) usmjerio je cijeli susret na stranu Dugog Sela. Neshvatljiva pogreška vratara (neometan promašio čistu loptu) omogućila je hitrom Matiji Puhinu da loptu pospremi u prazna vrata za vodstvo Dugog Sela.

14.10.2020. Velika Gorica. Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Kadeti 2020. – Finale: HNK Gorica – NK Dugo Selo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Domaći su bili inferiorni u duel igri, bili su statični, akcije nepovezane. Sve je to stvaralo dojam o premoći suparnika, koji je dirigirao događanja na terenu. Kao kruna nemoći uslijedio je drugi pogodak (37. minuta), koji je Gorica primila također velikom pogreškom obrane, ali treba pohvaliti i majstorski lob dvostrukog strijelca Puhina. U drugom poluvremenu Dugo Selo je uspješno kontroliralo igru i rezultat te zasluženo osvojilo županijski kup.

Pehare i medalje igračima je uručio Mladen Žugec, tajnik Nogometnog saveza Zagrebačke županije.

Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Kadeti 2020. – Finale

HNK Gorica – NK Dugo Selo 0:2 (0:2)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 50. Srijeda, 14.10.2020., 14 sati. Sudac: Antonio Vukadin. Pomoćnici: Mario Stanić i Dario Pranjić (svi Dugo Selo). Delegat: Mladen Žugec (Sveta Nedelja). Strijelac: 0:1 – Puhin (7), 0:2 – Puhin (37).

GORICA: Crnolatec, M.Paradžik, Ćuk, Nezirović, Tkalčević, Brlek (cap.), Sim, Cundeković, Rakas, I.Paradžik, Šolaja (još su igrali: Kovač, Žlebečić, Jungić, Badrić, Godinić, Jančić, Mrvalj). Trener: Marko Pancirov.

DUGO SELO: Jurković, Kalinski, Šarić, Božanović, Marušić (cap.), Puhin Darojković, Mizan, Babić, Paić, Barkić (još su igrali: Dragija, Mašić, Leovac, Matković, Lukić, Krnjić, Filipović). Trener: Igor Kovačević.