[]

02.11.2020. Kobilić. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 11. kolo: NK Vatrogasac – NK Kloštar. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je s prorijeđenim sastavom pobijedio favorizirani Kloštar, vodeću momčad u poretku. Momčad domaćina došla je u vodstvo već u 2. minuti nakon nezadrživog prodora Frana Klarića preko cijelog igrališta po lijevoj strani. Prešao je sve prepreke i ubacio na peterac gdje se najbolje snašao Antonio Ivkić i pospremio loptu u donji kut za 1:0.

Vratar Caput odličnom intervencijom spriječio je izjednačenje u 13. minuti obranivši oštar udarac Pukljaka, kao i nešto kasnije pokušaj Joveša. Na suprotnoj strani vratar Pavičić je pravovremenim intervencijama u dva navrata sačuvao svoju mrežu.

Domaći su s izmjenama u drugom poluvremenu izdržali pritisak gostiju, a pogodak Novaka za 2:0 pokazao se kao konačan rezultat. S petom pobjedom i 16 bodova Vatrogasac (10 5 1 4 14:14 16) je trenutno na 10. mjestu. Kloštar je unatoč drugom porazu s 24 boda zadržao vodeću poziciju (10 8 0 2 20:7 24), na 2. mjestu s 22 boda i utakmicom više je Lonja (11 7 1 3 20:13 22).

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021. – 11. kolo

NK Vatrogasac – NK Kloštar (Kloštar Ivanić) 2:0 (1:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja -. Subota, 31.10.2020., 14 sati. Sudac: Nikola Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Željko Dolibašić (Velika Gorica) i Filip Krznarić (Zagreb). Delegat: Stjepan Petrac (Gornja Lomnica). Strijelci: 1:0 – Ivkić (2), 2:0 – Novak (75).

VATROGASAC: Caput, Kovačić (od 55. Sambol), Antunović, Kontić (cap.), Vuković (od 55. Šošić), Ivkić (od 80. Pavić), Šimek, Novak, Klarić, Grilec, Štefner. Trener: Nino Matković.

KLOŠTAR: Pavičić (cap.), Brcko, Ferina (od 22. Knezek), Slivar, Brzović, Pukljak, Krajinović (od 70. Vešligaj), Joveš, Šestan, Vranek, Tadić. Trener: Dražen Jambrečina.