Gorica nadigrala Lokomotivu, pa ipak ostala bez pobjede

[]

Nogometaši Gorice željeli su protiv Lokomotive nastaviti niz pobjeda, doći do nova tri boda, a tako su se i postavili od prve minute. Odigrala je Gorica jako dobru utakmicu, možda i najbolju u posljednje vrijeme, ali za to nije nagrađena kroz rezultat. Poveli su Goričani iz penala u 13. minuti, Kristijan Lovrić pretvorio je u vodstvo situaciju kojoj je Kolinger srušio Josipa Mitrovića, a Lokomotiva je izjednačila na startu nastavka. Igrala se 50. minuta kad je Kallaku proigrao Indrida Tucija, koji je iz blizine savladao Kahlinu.

Do kraja su Goričani napadali, dvije sjajne šanse imao je Mudrinski, a jednu Dvorneković, bilo je tu još nekoliko vrlo opasnih situacija, no do novog vodstva nije se moglo. Ostalo je 1-1, čime će neusporedivo zadovoljniji biti gosti…

GORICA – LOKOMOTIVA 1-1
VELIKA GORICA. Gradski stadion. Bez gledatelja. Sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo). Pomoćnici: Kristijan Novosel (Gat) i Goran Loparac (Sladojevci). Četvrti sudac: Ivan Matić (Osijek). VAR: Tihomir Pejin (Donji Miholjac). AVAR: Miro Grgić (Osijek).
STRIJELCI: 1-0 Lovrić (14-11m), 1-1 Tuci (50)
GORICA: Kahlina – Muhammed, Steenvoorden, Jovičić, Čabraja – Kalik, Suk – Špikić (od 65. Dvorneković), Mitrović (od 65. Golubickas), Lovrić – Mudrinski. Trener Valdas Dambrauskas.
LOKOMOTIVA: Hendija – Karačić, Kolinger, Papadopoulos, Pivarić – Đira (od 83. Kovačić), Kallaku, Cokaj – Tahiraj (od 75. Gluhaković), Chajia (od 62. Čeliković) – Tuci (od 83. Jelavić). Trener Goran Tomić.
ŽUTI KARTONI: Kalik, Mitrović, Steenvoorden, Suk (Gorica), Kolinger (Lokomotiva)