[]

05.12.2020. Velika Gorica. 2. liga odbojkaša Regija Sjever 07. kolo: OK Gorica – OK Medicinar Trnje. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice su u 7. kolu 2. lige izgubili od momčadi Medicinara Trnje, koja je tako zabilježila šestu pobjedu u isto toliko susreta i vodeća je na prvenstvenoj ljestvici. Favorizirani gosti su do maksimalne pobjede došli u tri skoro identična seta za samo 55 minuta.

Gorica je parirala u svakom setu do njegove polovice i onda serijski gubila poene. Slabiji početak drugog seta (1:6, 6:11) domaći su uspjeli popraviti (13:14), ali su onda posve potonuli (14:21), servisima ih je razbio Fran Kuljanac. Treći set je sličio na ‘jednosmjernu ulicu’ (1:4, 4:12, 10:19, 13:22).

Kod gostiju najbolji dojam ostavili su kapetan Jurica Skorin, Tino Busak-Vidaković, već spomenuti Kuljanac i Filip Dumbović.

Gorica je trenutno sa 6 bodova (5 2 3 6:9 6) na 6. mjestu, Medicinar Trnje je vodeći sa 17 bodova (6 6 0 18:2 17), na 2. mjestu je OK Sheeft sa 15 bodova (5 5 0 18:2 15).

Druga odbojkaška liga Regija Sjever (m) 2020./2021. – 7. kolo

OK Gorica – OK Medicinar Trnje 0:3 (16:25, 16:25, 17:25)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Subota, 05.12.2020., 13:40 sati. Sutkinje: Aleksandra Lipić i Viktorija Knezović. Zapisničarka: Ana Visković (sve iz Zagreba).

GORICA: Tomo Dumić, Aldo Tolić, Genti Martinaj, Mario Baltić, Robert Strnić, Matija Klasnić, Dario Rukavina, Marko Stipić, Marko Barunović, David Buđak (L), Nikola Štanfel (L). Trener: Nikola Sabolić.

MEDICINAR TRNJE: Marko Dumbović, Matej Šakota, Mirko Rugle, Jurica Skorin (cap), Rene Mezak, Ivan Radman, Fran Kuljanac, Tino Busuk-Vidaković, Borna Kljajić (L). Trener: Grga Trinčevski.