Uvjerljiva pobjeda Azene

14859577_1431738353506305_29983075_o

ŽOK Azena Velika Gorica je ove subote (29.10.) pobijedila OK Olimpic s 3:1, dosad nepobijeđenu ekipu Prve hrvatske odbojkaške lige skupina 2. Time je Azena ostvarila veliko iznenađenje koje joj je omogućilo 4. mjesto na tablici. Azena je uvjerljivo dobila 1. set s 25:12 . Gošće su se u drugom setu stabilizirale i uzvratile Azeni. U trecem setu igralo se atraktivno s obje strane. Azena je povela s 21:14 , ali su igračice trenera Tome Đurkovića pritisle domaćina i došle do 24:23 , ali je Azena ipak uzela taj set. U završnom setu gošće nisu uspjele parirati raspoloženim Azenašicama te je utakmica zasluženo pripala domaćim igračicama. Trener Azene Luka Biščan cijelu je utakmicu vješto vodio svoj tim u kojem su se istaknule srednji blokeri Ines Stipanović i Didi Topčić te tehničarka Ana Babić. U obrani su odlično igrale libero Nina Rendulić i Bernarda Buđa , a servisima se isticala Ana Visković. Utakmica je pokazala da se Azena može oslonitii na svoje mlade snage Tenu Spoljarić i Donu Jelić.