Nova pobjeda Azene

azena kostrena DSC_0903

Večeras (28. veljače) je ŽOK Azena u doigravanju za ostanak u 1. nacionalnoj odbojkaškoj ligi učinila još jedan krupan korak. Velikogoričanke su nakon teške pobjede na domaćem terenu pobijedile OK Kostrenu i u Kostreni s 3:0. Prvi set je Azena glatko dobila s 25:10. U drugom setu Kostrena je pružila znatno veći otpor. Igralo se ravnopravno. Obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu i ušle u završnicu seta poravnate. Tada Azena radi razliku i vodi 24:21, ali Kostrena smanjuje na 24:23. No, to je bilo sve. Azena osvaja i drugi set 25:23. U trećem setu Kostrena je pala i Azena osvaja i treći set i utakmicu s 25:12. Trener Komadina sjajno je vodio utakmicu, a pobjedu koja je praktički osigurala Azeni drugo mjesto u grupi i ostanak u 1. ligi, ostvarile su: Valentina Radoš, Mila Lukić, Marta Klafurić, Lucia Pokrajčić, Maja Skorin, Doris Kliman, Petra Dodić i Dora Matijević. Na tablici Đakovo je prvo s 27 bodova, Azena je druga sa 17 bodova, Kostrena s 11 je treća, a posljednja je ekipa Rockwolla sa 4 boda. Do kraja doigravanja preostala su još dva kola. Azena u subotu gostuje kod posljednjeg Rockwolla, a potom u posljednjem kolu kod kuće dočekuje OK Đakovo.