III. KADETSKA LIGA, 3. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Gorica 17 21 17 19 74
Ogulin 15 9 15 9 48
10.10.2021. / 14:00 38:24 36:24

Unatoč problemima s pomanjkanjem kadra koji su ih zadesili uoči početka sezone kadeti Gorice skupili su glave, nastavili s marljivim radom i sada gaze sve pred sobom. U 3. kolu igrali su derbi vrha tablice protiv Ogulina koji je također u prva dva kola ubilježio dvije pobjede.

Prva četvrtina prošla je u izjednačenoj borbi i završila vodstvom mladih Bikova 17:15.

U drugoj dionici igrači Nikole Piacuna zaigrali su puno agresivnije u obrani što im je omogućilo i lakše poene u napadu. Počeli su se rezultatski odljepljivati i na veliki odmor otišli s ugodnih +14 (38:24).

U nastavku utakmice Goričani su nastavili s dobrom igrom i samo povećavali prednost dobivši i preostale dvije četvrtine sve do konačnih 74:48.

Goričane je predvodio Josip Vuksan s 20 poena. Njemu uz bok bili su Duje Selak s 18 koševa i Jakov Ninić sa 17 ubačaja.

U redovima Ogulinaca najefikasniji je bio Ivan Hasan s 19 koševa.

Gorica
Josip Vuksan 20, Duje Selak 18, Jakov Ninić 17, Marko Baričić 7, Gabrijel Šafranko 4, Leon Žigrović 4, Leon Markov 2, Patrik Ćosović 2, David Balen 0, Fran Stipić 0, Josip Matić 0.
Ogulin
Ivan Hasan 19, Šimun Gerovac 11, Borislav Bratanić 8, Jakov Kučinić 6, Filip Bikić 4, Nenad Marjanović 0, Matej Pauković 0, Dražen Grgurić 0, Ivan Udovičić 0.

Mladi Bikovi trenutno su vodeći na tablici s 3 pobjede iz prva 3 kola, a isti broj bodova ima i ekipa Mladost II s kojom nam predstoji derbi u sljedećem kolu.

The post Kadeti 3 iz 3 appeared first on Košarkaški klub Gorica.