Kadeti 5 iz 5

[]

Završila je prva polovica  kadetske lige zagrebačke županije, a kadeti Gorice pod ravnanjem Nikole Piacuna nastavljaju s odličnim rezultatima ove sezone. U prvih 5 susreta svladali su svih 5 protivnika i uvjerljivo drže 1. mjesto ispred ekipe Dugog sela.

U jučerašnjoj utakmici u Sutinskim vrelima protiv Podsuseda izborili su još jednu tešku pobjedu. Naime, sredinom 2. četvrtine poslije dvije trice Vuksana mladi Bikovi poveli su 20:27, ali nisu uspjeli prelomiti susret pa se na veliki odmor otišlo s vodstvom 27:25.

U nastavku susreta ekipe su se smjenjivale u vodstvu sve dok pri rezultatu 44:41 za domaće Stipić i Žigrović nisu preokrenuli na 44:45. Tada Ninić veže tricu i dvicu i Gorica se odljepila na dovoljnu razliku da osigura pobjedu. Konačnih 50:52 osiguralo je našim mladim snagama nova dva boda i ostanak na poziciji broj 1 uoči druge polovice sezone, a pobjeda bi možda bila i uvjerljivija da jučer nismo nastupili sa samo 7 igrača u rosteru.

The post Kadeti 5 iz 5 appeared first on Košarkaški klub Gorica.