Juniori bolji od Dinama

Jučerašnjom utakmicom između juniora Dinama i Gorice završeno je 6. kolo 1. juniorske lige.

I. JUNIORSKA LIGA, 6. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Dinamo Zagreb 21 23 15 23 82
Gorica 20 23 25 27 95
03.02.2021. / 20:30 44:43 38:52

U prvom poluvremenu igra je bila potpuno izjednačena, a ekipe su se izmjenjivale u vodstvu sve do završnih 44:43 za domaćine.

Poslije velikog odmora mladi bikovi ubacuju u brzinu više, a naročito Hrvoje Majcunić koji nemilosrdno zasipa koš Dinama. Gorica dobiva drugo poluvrijeme 38:52, a samim time i utakmicu s ukupnih 82:95.

Igračima trenera Hanija Istanbulija ovo je druga pobjeda za redom, a u sljedećem kolu dočekuju Hermes Analitiku koja ima istovjetan omjer nakon prvih 6 kola: 3-3.