Osvojen prvi bod u III HNL

Nogometaši Klasa nakon minimalnih poraza u prva dva kola od Vrbovca i Trnja upisali su prvi bod u III. HNL skupina Središte protiv domaćina Vrapča sa kojim su mijenjali domaćinstvo. Također u ovoj utakmici igrači iz Mičevca postigli su povijesni prvi pogodak u istom natjecanju i to preko Josipa Celčića iz jedanaesterca. Utakmica je bila tvrda, prava prvenstvana sa dosta čvrstih startova i malo prilika za gol. Prvu je nakon prekida iskoristio branič domaćina Miloš u 10. minuti i uz dvojbeni start na Schrengu doveo svoju momčad u vodstvo. Nakon toga igralo se između dva šesnaesterca, a od ozbiljnijih momenata valja istaknuti stativu Josipa Celčića nakon izvrsnog solo prodora i udarca koji u stativu odbija vratar domaćih Šimunić. U nastavku utakmice klas ulazi puno čvršće i nakon nekoliko plušansi uspijeva izjednačiti u 62. minuti. Izvrsnu dijagonalu sa svoje polovice šalje Sokić te pronalazi raspoloženog Josipa Celčića koji se u punom trku oslobađa svog čuvara, prelazi golmana Šimunića koji ga ruši u trenutku kad je pred njim odstao prazan gol. Sudac opravdano dosuđuje kazneni udarac za Klas i isključuje Šimunića. Kazneni udarac sigurno realizira već spomenuti Celčić. Nakon toga s desetoricom domaćin ima izvrsnu prigodu ali je ne realizira. Desetak minuta nakon isključenja kapetan gostiju Barukčić zbog napucavanja lopte dobija drugi žuti i snage na terenu su opet izjednačene. Nakon nekoliko pokušaja s obje strane susret završava sa realnih i zasluženih 1:1. Klas je nastupio u sastavu: Schreng, Antunović, Kundih, Halužan, Barukčić, Fišer (od 85. Bedeković), Sokić (od 65. Lukić), J. Celčić, M. Celčić, Okić,K.Celčić (od 46. Serdar). Trener Mario Andračić. Već u srijedu Klas ide na novo gostovanje u Krapinu na noge Zagorcu koji je u ovom kolu izgubio kod kuće od Trnja 0:1.