We Are The Champions

Mičevečka zvona zvone da pozdrave šampione. Na crkvi Svetog Benedikta preko puta igrališta u Mičevcu zvonilo je sedam popodnevnih sati u trenutku kad je domaća momčad proslavljala peti pogodak u mreži gostiju iz Mraclina. Ima tu simbolike i posljednja utakmica na domaćem terenu u veličanstvenoj sezoni okrunjena je najvjerojatnije odlučujučom pobjedom u borbi za prvo mjesto JŽNL. Unatoč kiši i nevremenu tijekom utakmice igrači Klasa nisu ništa prepustili slučaju i sa pet pogodaka ispratili goste iz Mraclina. U prvih pola sata mreže su mirovale i vrijedi izdvojiti dvije stopostotne šanse domaćih (Serdar, Okić) kao i super udarac gostiju sa tridesetak metara kojeg su svi vidjeli u mreži osim opet odličnog vratara Schrenga. Sedam minuta prije kraja poluvremena započeo je ‘blitzkrieg’ domaćih. U 38. minuti nakon proigravanja kapetana Barukčića Serdar izlazi sam ispred vratara Štubana i majstorski potkopava loptu za 1:0. Klas je još jače stisnuo i u 42. minuti Antunović ubacuje sa lijeve strane, a na loptu kreću Okić i gostujući igrač od kojeg se lopta odbija i završava u mreži za 2:0. Za 3:0 pobrinuo se Serdar u 42. minuti koji nakon što je skoro od centra krenuo sam prema golu gostiju sa dvadesetak metara lobuje gostujućeg vratara. U drugom poluvremenu nakon deset minuta Serdar povećava na 4:0 solo akcijom u šesnaestercu gostiju za svoj hattrick. Čestitamo! U 69. minuti vratar Štuban hvata loptu vraćenu od suigrača i sudac Pajač dosuđuje indirekt desetak metara od gola kojeg nakon kratke akcije sa Fišerom golom okrunjuje Furić.  Nakon toga mreže su mirovale iako je bilo još nekoliko lijepih prilika sa obje strane. Poslije završnog zvižduka suca počelo je veliko slavlje domačih igrača i navijača uz zvukove pjesme iz naslova. Igrači i treneri pozdravljali su navijače, a navijači pljeskom i ovacijama nagradili igrače za prikazane partije tijekom cijele sezone koja je završila bez domaćeg poraza. Lijepo je bilo danas, ali i tijekom cijele ove sezone biti igrač, trener i navijač Žutih i cijela sezona kao i ova pobjeda ponosom mora napunit svakog pravog prijatelja ovog kluba. Pobjeda, odlučujuča u borbi za vrh JŽNL još se dugo proslavljala u prostorijama kluba. Završna utakmica igra se kod posljednje plasiranog Dinamo-Hidrela iz N. Čiča gdje Žutima treba pobjeda za proslavu naslova prvaka u što nitko ne sumnja. Zato pozivamo sve navijače i prijatelje NK Klas da dođu u N. Čiče u subotu 08.06. u 17:30 sati i podrže i ponesu svoje igrače do konačnog cilja i zajedno sa njima da proslave največi uspjeh u 60-godišnjoj povijesti kluba. Čestitamo šampioni i ajmo Žuti do kraja!!!