Klas podijelio bodove sa Top Kerestincem

U utakmici 25. kola JŽNL Klas je osvojio jedan bod protiv momčadi TOP iz Kerestinca odigravši neriješeno 1:1, ali i sa tim jednim bodom čvrsto drži prvo mjesto na tablici. Domaći su u utakmicu koja se igrala na mokrom i skliskom terenu  (opet?) ušli sa prorijeđenim sastavom bez nekoliko važnih igrača. Gosti su prvi zaprijetili i imali dvije dobre prilike za vodstvo (jedna vratnica) nakon grubih grešaka u obrani domaćina. U 22. minuti Klas dolazi u vodstvo. Lijepa akcija domaćih, Barukčić sa desne strane centrira u šesnaesterac gostiju, a na prvoj stativi Serdar loptu glavom posprema u mrežu. Nakon toga bilo je nekoliko nepreciznih udaraca s obje strane, a u 41. minuti gosti izjednačuju rezultat. Loptu vraćenu od suigrača vratar Schreng pokušava dodati na stranu, što presijeca gostujući igrač Žlender i šalje povratnu loptu Sopiću koji ju posprema u praznu mrežu. Pred kraj poluvremena ozlijedio se i Serdar kojeg je nakon dugog izbivanja zamijenio Žugaj kojem želimo sretan povratak i brzo vraćanje u pravu formu. U drugom poluvremenu domaći su krenuli po pobjedu, ali čvrsti gosti nisu se dali, a i sami imali su nekoliko lijepih prigoda za gol koje je obranio vratar Schreng. Do kraja utakmice ostalo je 1:1 i to je kad se sve sagleda i najrealniji rezultat ove stvarno korektne utakmice.