['hrvači', 'hrvački klub', 'hrvački klub Velika Gorica 1991', 'hrvanje', 'ntjecanje', 'sport']

Mladi hrvači iz Hrvačkog Kluba Velika Gorica 1991 u subotu, 4. ožujka su se natjecali na prvenstvu grada Zagreba i Zagrebačke županije. Ukupno 19 velikogoričkih hrvača početnika ostvarilo je odlične rezultate! U konkurenciji od 235 natjecatelja iz 11 klubova, “bikovi” su pokazali borbenost i veliko srce za uspjeh.

Hrvački Klub Velika Gorica 1991

Velikogorički hrvači su bogatiji za 8 novih medalja od kojih je jedna zlatna, pet srebrnih te dvije bronce.

-Povijesna medalja otišla je u ruke djevojčice Elene Karas, koja je osvojila prvu žensku medalju u povijesti velikogoričkog hrvanja. Elena je osvojila drugo mjesto i ušla u povijest kluba, a  ujedno i grada Velike Gorice kao prva medalja iz hrvanja za žene, poručuju iz kluba.

U uzrastu starijih dječaka do 59kg, u finale su ušli dva predstavnika našeg kluba Antonio Dimoski i Emanuel Grgić, gdje je Antonio odnio gustu pobjedu.

Mali hrvači također su iskazali svoja velika umijeća te ostvarili odlične rezultate: