Male i velike Vegasice osvojile osam medalja

[]

Za vikend je održan najbrojniji do sada 4. Vegas kup u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Gorici. Ovo plesačko natjecanje organizirao je gorički Cheerleading klub Vegasice, a natjecalo se oko 350 natjecateljica okupljenih u 8 klubova iz 12 gradova Hrvatske.

U velikoj konkurenciji, naše Velikogoričanke su uspjele ostvariti odlične plasmane.

Prvo mjesto osvojile su cure u kategoriji seniori i kadeti hip hop par te kadetkinje u cheer timu, drugo mjesto pripalo je tiny cheer timu i kadeti cheer timu dok su treće mjesto osvojile kadetkinje u group stund i youth freestyle pom par.

Iduće godine iz kluba najavljuju peto jubilarno izdanje manifestacije te se nadaju još većem odazivu timova. Ovo događanje podržali su Grada Velika Gorica, gorička Zajednica sportskih udruga, kao i županijska sportska Zajednica te Turistička zajednica Grada Velike Gorice.

Ova objava Male i velike Vegasice osvojile osam medalja se prvi puta pojavila na cityportal.hr.