[]

Nogometaši Gorice započeli su s odigravanjem pripremnih utakmica. Prvi protivnik Goričanima bila je momčad HUNS-a (profesionalni igrači bez ugovora), koja je ugošćena na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici. Domaći sastav seriju pripremnih utakmica otvorio je pobjedom 4:1.

Trener Krunoslav Rendulić na teren je poslao dvije kombinirane momčadi, dok su igrači HUNS-a odradili svih 90. minuta.

Dvostruki strijelac za Goricu bio je Matar, a među strijelce upisali su se i povratnik Martin Šroler te novopridošli Fran Brodić, dok je strijelac počasnog pogotka za HUNS bio Čurjurić.

PRIPREMNA UTAKMICA
HNK GORICA – HUNS 4:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Matar (23), 2:0 Šroler (34), 3:0 Matar, 3:1 Čurjurić (56-11m), 4:1 Brodić (81)
HNK GORICA: Banić, Tomić, Steenvoorden, Marjanović, Krizmanić, Babec, Zavalić, Fruk, Šroler, Mitrović, Matar (2. poluvrijeme: Kotarski, Musa, Moro, Jovičić, Zorica, Pršir, Junior, Janušić, Adžić, Lovrić, Brodić). TRENER: Krunoslav Rendulić
HUNS: Picak, Perković, Lukić, Cerovec, Mužek, Gatarić, Mioč, Delić, Čurjurić, Boban, Kovačević. TRENER: Ivica Landeka

Objava FOTO: Gorica započela s odigravanjem utakmica, za početak “pao” HUNS pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.