[]

Nakon prošlotjedne pobjede protiv Sutle-Laduča, nogometaši Mraclina danas su u Novoj grabi s 1:0 svladali TOP. Bila je to tvrda i neizvjesna utakmica dvaju podjednakih protivnika u kojoj je pobjednik odlučen sredinom drugog poluvremena.

U 66. minuti domaći su povukli kontru u kojoj je lopta dolazi do Petra Milatovića koji izlazi na vratara Marina Maglicu, te nesebično asistira utrčalom Igoru Hajduku koji zakucava loptu u mrežu za četvrtu ovosezonsku pobjedu kojom je Mraclin skočio na peto mjesto.

4. NL SREDIŠTE ZAGREB- SKUPINA B, 8. KOLO
NK MRACLIN – NK TOP 1:0 (0:0)
STRIJELAC: 1:0 Hajduk (66)
NK MRACLIN: Dražić, Debijađi(od 53. Petravić), J. Domitrović, Skrbin, L. Kos, Onić (od 53. Šikić), Klarić, Jurić (od 86. J. Cvetnić), Koleš (od 46. Roginić), Milatović (od 86. Golubić), Hajduk. TRENER: Damir Milanović
NK TOP: Maglica, Kelečić, Noršić, Salopek, Krnjus, Delač, Labrović, Peršin (od 60. Runtas), Jazvić (od 71. Sopić), Stepinac (od 71. Čvrk), Ivanović (od 60. Žuti). TRENER: Robert Sviben

Objava FOTO: Mraclinu druga uzastopna domaća pobjeda pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.