NOGOMET: Remi Gorice i Istre 1961 na otvaranju 30. kola

[]

U prvoj utakmici 30. kola 1. HNL, HNK Gorica i Istra 1961 odigrali su 1-1. Bio je to susret dva sastava koji do kraja sezone tek trebaju “odraditi posao”, a do podjele bodova stigli su uz po jedan pogodak sa svake strane.

Gosti su poveli golom Belje s bijele točke kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Cáceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta potom kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića.

S ovim bodom Gorica je stigla na peto mjesto s 40 bodova, jednim više uz utakmicu više od šeste Lokomotive, dok je Istra 1961 osma s 26 bodova, koliko ima i deveti Šibenik koji je odigrao utakmicu manje.

Objava NOGOMET: Remi Gorice i Istre 1961 na otvaranju 30. kola pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.