[]

Nogometaši Kupe kao domaćini u Gornjoj Lomnici na igralištu Meštrice ugostili su momčad Posavca. Zbog nepovoljne epidemiološke situacije i nemogućnosti korištenja svlačionica Osnovne škole Pokupsko, nogometaši Kupe tako su ponovno postali beskućnicima. No, to ih nije obeshrabrilo da odigraju dobru utakmica i uknjiže nova tri boda.

Gost Kupe bio je Posavec koji je poražen s 2:1, a oba pogotka za domaću momčad postigao je Josip Brajković-Crni. Prvi puta gostujućeg je vratara matirao u 35. minuti, a pola sata kasnije udvostručio je prednost domaćeg sastava. Poraz gostiju pogotkom u 75. minuti ublažio je Ivan Jambrešić.

Ovom pobjedom Kupa se bodovno poravnala s vodećim Kloštrom, koji sutra gostuje u Lonjici kod Lonje.

Objava VIDEO: Kupa svladala Posavec i poravnala se s vodećim Kloštrom pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.

Sesar: “Škrljevo nas je izdominiralo”