[]

16.052021. Kobilić. Prva županijska liga skupina Istok- 25. kolo: NK Vatrogasac – NK Posavec (Orle). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je opravdao ulogu favorita i zabilježio pobjedu u susretu s Posavcem, iako je sudačka nadoknada skoro ponudila dramatičan završetak. U 3. minuti sudačkog dodatka Josip Breščaković je iskoristio pogrešku vratara i loptu poslao pod gredu i smanjio rezultat na 2:1. Sudac je minutu kasnije dosudio kazneni udarac za domaće, a gosti se zaklinju da nije bilo igranja rukom. Siguran izvođač s bijele točke bio je Damir Matković za konačnih 3:1.

Momčad domaćina otvorila je utakmicu pogotkom Selvera Muhića, koji se u proljetnoj polusezoni prometnuo u prvog strijelca. Nešto bolju igru domaći nisu realizirali do odlaska na odmor. Nastavak utakmice opet je bio u znaku domaćina i u 54. minuti novi pogodak u mreži Posavca. Ubačaj iz prekida s lijeve strane na drugu vratnicu gdje Antunović neometan glavom posprema loptu u bliži kut za 2:0.

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok 2020./2021., 25. kolo

NK Vatrogasac – NK Posavec (Orle) 3:1 (1:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca.  Gledatelja -. Nedjelja, 16.05.2021., 17 sati. Sudac: Antonio Kokot. Pomoćnici: Blažić Helena i Anto Crnoja (svi Vrbovec). Delegat: Igor Kunić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Muhić (4), 2:0 – Antunović (54), 2:1 – J.Breščaković (90+3) 3:1 – D.Matković (90+4-11m).

VATROGASAC: Caput, Čavar, Antunović, Muhić, Kontić (cap.)(od 85. Vuksan), Barišić (od 62. Batinić), Šimek (od 77. Vuković), Ivkić (od 46. Landeka), D.Matković, Grilec (od 75. Kovačić), Štefner. Trener: Nino Matković.

POSAVEC: Andrijanić, A.Breščaković, Budinski (od 28. Župetić), Buzov (cap.), Lucin (od 77. Ščrbak), Smolko, J.Breščaković, Jambrešić, Dan. Kučan (od 55. Bencek, od 70. M.Kučan), Den.Kučan, Rajner (od 67. Avgustinović). Trener: -.