[]

08.08.2021. Mičevec. NK Klas – Dinamo Hidrel (Novo Čiče), pripremna utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Pripremna utakmica između Klasa i Dinamo Hidrela na igralištu u Mičevcu bila je zanimljiva zbog nekoliko pojedinosti. Domaći sastav imao je samo 13, a momčad iz Novog Čiča 20 igrača. Napomena, oba trenera, Tadić i Jakovljević, bili su dio igračkog kadra i djelovali su na travnjaku. Tadić je igrao skoro cijeli susret, Jakovljević nešto kraće.

Mičevčani su bili nešto agresivniji, a trener Dinamo Hidrela je tijekom cijelog susreta radio ”hokejaške izmjene” i tako pokušavao održavati ritam na približno istom nivou. Probleme gostujućoj obrani u prvom poluvremenu činio je hitri Matić, koji je jedan bijeg realizirao za vodstvo domaćih. Na 2:0 povisio je Marković, a prednost domaćina prepolovio je Balenović pogotkom iz kaznenog udarca.

U drugom poluvremenu igra je bila obostrano napadačka i iz gužve nastale nakon ubačaja iz kuta Marković je svojim drugim pogotkom vratio prednost na dva razlike – 3:1. Momčad gostiju propustila je realizirati nekoliko zrelih prigoda, jedino je u završnici Đuksi bio precizan za konačni rezultat – 3:2.