FOTO Druga pobjeda rukometašica Gorice

[]

30.10.2021. Velika Gorica. 3. HRL Središte (žž) – 4. kolo: ŽŽRK Petrinia (Petrinja) – ŽŽRK Gorica 15:27. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica je u susretu s Petriniom u 4. kolu 3.HRL Središte u Velikoj Gorici zabilježila drugu pobjedu (27:15) u nizu, nakon pobjede protiv Dugog Sela II u 3. kolu (25:24). Rukometašice Gorice su bile gošće u Sportskoj dvorani srednjih škola, jer je ekipa iz Petrinje imala ulogu domaćina.

Igračice Petrinie od početka nisu bile niti jednom u rezultatskoj prednosti, rezultat su poravnavale u nekoliko navrata, posljednji put u 16. minuti (6:6). Nakon toga Goričanke su serijom 5:0 otišle na nedostižnih 11:6, ponajviše zaslugom Danijele Mihaljević, koja je u prvom poluvremenu postigla 6 (2 iz 7m) od ukupno 9 svojih golova u cijelom susretu.

U drugom poluvremenu prvi strijelac Gorice bila je Maja Đuričić sa 7 pogodaka. Nika Vajdić je upisala 4, a Ivana Tolić 3 gola. U ekipi Petrinje najefikasnija Matea Žugaj sa 6 pogodaka.

Gorica (4 2 1 1 94:85 5) je s 5 bodova trenutno na 4. mjestu prvenstvene tablice. Petrinia je bez bodova na posljednjem 12. mjestu, odigrala je samo dvije utakmice (2 0 0 2 29:68 0).

3.HRL Središte – Žene 2021./2022., 04. kolo

ŽRK Petrinia (Petrinja) – ŽRK Gorica 15:27 (7:13)

Velika Gorica. Sportska dvorana srednjih škola. Gledatelja -. Subota, 30.10.2021., 12:30 sati. Sutkinje: Karla Trčak i Monika Trčak (obje Bistra). Delegat: Dario Zečević (Zagreb).

PETRINIA: Dazgić (V), Damjanović, Tokić 1, Netoušek, Jarčević 1, Matić, Kajić 3, Periša, Teofanović, Žugaj 6, Štajdohar (V), B.Vuković, Aleksić, Filković, Jelisavac 1, M.A.Vuković 3. Trenerica: Mirela Hrvačević.

GORICA: Katalinić (V), Kovačić, Čurek 2, Tolić 3, Treščec 1, Mihaljević 9(2), Vajdić 4, Vnučec, Troha 1, Češković (V), Brzović, Đuričić 7, Ivčić (V), Čunčić. Trenerica: Filipa Merić.

Sedmerci: Petrinia 3/3, Gorica 2/4. Isključenja: Petrinia 6 min., Gorica 4 min.