FOTO Četvrta pobjeda Mladosti s prorijeđenim sastavom

[]

31.10.2021. Obrezina. Jedinstvena žžupanijska nogometna liga – 12. kolo: NK Mladost – NK Jaska Vinogradar (Jastrebarsko) 2:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 12. kolu Jedinstvene županijske nogometne lige pobijedila momčad Jaska Vinogradara 2:0 pogocima Marka Ivančića i Ivana Kosa. Bila je to četvrta pobjeda momčadi iz Obrezine u jesenskoj polusezoni i prva nakon sedam kola i 4 poraza u nizu.

Domaći su došli u vodstvo nakon prve akcije i udarca iz kuta. Dario Sudec je iz kornera nisko ubacio na prvu vratnicu, lopta je prošla do druge vratnice i Marka Ivančića koji mirno pogađa suprotni kut za 1:0. Višu prednost Mladosti spriječio je vratar Josip Braje, koji je dvaput odlično intervenirao na udarce Ivana Hercigonje, prvi put iz blizine te drugi put na udarac iz prekida.

Gosti su u prvom poluvremenu više vremena potrošili u razgovoru sa sucem (prednjačio je kapetan) i komentiranjem njegovih odluka te odluka pomoćnog suca, nego što su pokušavali ozbiljnije ugroziti vrata domaćih, koja je vrlo dobro čuvao mladi Stjepan Bedjić.

Izmjene na početku drugog poluvremena nisu pomogle gostima da eventualno izjednače rezultat, a pogodak Maria Kosa u 62. minuti srušio je njihove nade u povoljan rezultat.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2021./2022. – 12. kolo

NK Mladost – NK Jaska Vinogradar (Jastrebarsko) 2:0 (1:0)
Obrezina. Igralište: ŠRC Mladost. Gledatelja: 100. Nedjelja, 31.10.2021., 14 sati. Sudac: Bojan Čerkez (Vrbovec). Pomoćnici: Ivan Bukovčan (Cubinec) i Srećko Jantoljak (Vrbovec). Delegat: Darko Povrženić (Strmec). Strijelci: 1:0 – M.Ivančić (2), 2:0 – Kos(62).

MLADOST: Bedjić, B. Ivančić, Tadić (cap.)(od 46. Grdić), Perić, M. Ivančić, Periša (od 79. Pejak), Šorša (od 20. Kos), Sudec, Hercigonja, Hren, Matić. Trener: Romano Župetić.
JASKA VINOGRADAR: Braje, I.Borković (od 72. Miljević), Novosel, Mravunac (od 46. Všetečka), To.Nađ (od 60. Kordić), Tv.Nađ, Vračević, Mesić (od 46. Belan), Kopić (od 60. Smičiklas), M.Borković, Ćejvanović. Trener: Sanjin Lucijanić.