Mraclin nakon mini krize do pobjede protiv Lekenika

[]

IV NL središte Zagreb , 14. kolo

MRACLIN – LEKENIK 2:0

Mraclin je pobjedom izašao iz sušnog razdoblja (tri poraza u nizu) dok gosti iz Lekenika 6 utakmica u nizu ne znaju za pobjedu. Utakmica nije bila ljepotica, preskakanje igre te puno prekida. Iz prvog dijela valja spomenuti 27. minutu kada je iz slobodnog udarca gostujući igrač Raković pogodio prečku. Pobjednik je riješen u petnaestak minuta drugog dijela. U 61. minuti Milatović je izbio pred golmana gostiju Zagorca koji ga u blizini gola ruši. Sudac Sopić nije nimalo dvoumio te pokazao na bijelu točku. Siguran egzekutor iz kaznenog udarca Jurić šalje loptu na kontra stranu gdje je izašao Zagorac. U 74. minuti Roginić u prilici pred golom, golman Zagorec mu izbija loptu, ali do Milatovića na nekih desetak metara od gola koji je zakucava u mrežu za konačnih 2:0. U samoj završnici dvoboja velike zicere za Mraclin nisu realizirali Jurić i Roginić.