FOTO Odbojkaši Gorice dobro započeli i ipak izgubili od Rovinja

[]

26.03.2022. Velika Gorica. Superliga odbojkaša – 21. kolo: OK Gorica – OK Rovinj 1:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice su u 21. kolu Superlige izgubili susret rezultatom 1:3 protiv momčadi Rovinja te su tako i dalje bez pobjede u prvenstvu. U prvom setu domaći su početno vodstvo gostiju 1:3, okrenuli na 6:3 i imali kontrolu tijekom cijelog seta (9:4, 13:7, 20:14) te ga, zahvaljujući i pogreškama gostiju, lako osvojili.

Ravnopravna igra viđena je i početkom drugog seta, ali gosti su se posložili (6:8, 10:15, 11:21) i glatko osvojili ovu dionicu za izjednačenje u setovima. Treći set bio je skoro identičan drugom (5:9, 11:16, 13:19, 15:22) i gosti iz Rovinja su ga rutinirano riješili u svoju korist.

Gorica se grčevito borila u zaključnom setu želeći osvojiti bar jedan bod i odvesti utakmicu u 5. set. Nisu uspjeli ni u jednom ni u drugom te su ipak poraženi.

Goričani u posljednjem 22. kolu prvog kruga natjecanja igraju protiv Marsonije u Slavonskom Brodu (utorak, 29. ožujka 2022. godine).