FOTO Gradići su igrom i uvjerljivim pobjedama momčad proljeća

[]

18.04.2022. Gradići. Četvrta nogometna liga Središte Zagreb-22.kolo NK Gradići-NK TOP (Kerestinec) 5:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad Gradića je u 22. kolu 4. NL Središte Zagreb mnogo boljom i efikasnom igrom u drugom poluvremenu uvjerljivo s 5:0 svladala momčad TOP-a i tako nastavila odličan niz uvjerljivih proljetnih pobjeda te zaslužuje epitet momčadi proljeća.

Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, iako su Marin Sudar, Toni Borovac i Leon Šuman imali vrlo izgledne prigode za gol. Početkom drugog poluvremena u prvih pet minuta Filip Turkalj i Sudar su pogocima za 2:0 rezultatski prelomili susret u korist domaće momčadi.

Turkalj je svojim drugim golom u 73. minuti povisio na 3:0 i tako otklonio bilo kakvu sumnju o končanom pobjedniku. Na izmaku utakmice poentirali su za ”petardu” Stjepan Pralas iz kaznenog udarca i Josip Hrženjak.

Podsjećamo, Gradići su na kraju jesenske polusezone zauzimali posljednje mjesto na tablici sa 6 bodova (15 1 4 10 14:34 6). U sedam proljetnih kola zabilježili su 5 pobjeda, jedan remi i jedan poraz te osvojili 16 bodova uz golrazliku 17:5! Sada su s 22 boda na 12. mjestu (22 6 5 11 31:39 22).

Četvrta nogometna liga Središte Zagreb 2021./2022., 22. kolo

NK Gradići – NK TOP (Kerestinec) 5:0 (0:0)

Gradići. Igralište ŠRC Gradići. Gledatelja 200. Uskrsni ponedjeljak, 18.04.2022., 17 sati. Sudac: Franko Korzo (Sisak). Pomoćni suci: Dario Rožanković (Glina) i Ivan Dolenc (Sisak). Četvrti sudac: Danijel Rožanković (Glina). Delegat: Tomislav Jurić (Nova Kapela). Strijelci: 1:0 – Turkalj (46), 2:0 – Sudar (50), 3:0 – Turkalj (73), 4:0 – Pralas (89-11m), 5:0 – Hrženjak (90).

GRADIĆI: Beblek, Turkalj, D.Posavec (od 63. Vojnić), Borovac, Sudar (od 63. Pralas), Šuman (od 58. Hrženjak), Banić, Budimir (cap.), Cindrić (od 82. P.Posavec), Krstanović, Šandor (od 82. Vidaković). Trener: Marko Biljan.

TOP: Maglica, Noršić (od 58. Runtas), Salopek (od 82. Rendulić), Žuti, Delač (od 70. Sopić), Labrović, Ćaćić (od 46. Čvrk), Ivanović (od 70. Lovrinović), Stepinac, Sviben, Garašić. Trener: Tomislav Jakopec.

Objava FOTO Gradići su igrom i uvjerljivim pobjedama momčad proljeća pojavila se prvi puta na cityportal.hr.