FOTO Vatrogascu u Kobiliću samo bod protiv Posavca

[]

24.04.2022. Kobilić. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok-19.kolo: NK Vatrogasac-NK Posavec (Orle) 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac i Posavec odigrali su neodlučeno 2:2 u 19. kolu Prve županijske nogometne lige skupina Istok, u susretu u kojem su gosti u prvom poluvremenu dva puta imali prednost od jednog gola.

Od početka utakmice stjecao se dojam da je pristup Posavca ozbiljniji, njegovi igrači su imali tečnije akcije i lakše su dolazili do suparničkih vrata. Neodlučnost obrane domaćih iskoristio je u 18. minuti Ivan Vranek i iskosa s lijeve strane pogodio je prizemnim udarcem suprotnu malu mrežicu za 0:1. Izjednačio je prekrasnim pogotkom Damir Matković koji je iz daljine projektilom pogodio mrežu uz samu vratnicu.

Drugo vodstvo Posavca je djelo Dejana Joveša, koji je solo akcijom s desne strane prošao kroz statičnu obranu domaćih i plasiranim udarcem pogodio bliži kut za 1:2. Izjednačio je iz slobodnog udarca Krešimir Barišić.

Gosti su od 66. minute ostali s igračem manje, isključen je Alen Breščaković ‘zbog namjernog prekršaja u izglednoj prilici za postizanje gola’ (tako je zapisano u službenom zapisniku). U završnici je isključen i Dejan Župetić zbog dvije opomene u samo dvije minute (82. prigovor sucu, 84. preoštar start).

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2021/2022., 19. kolo

NK Vatrogasac – NK Posavec (Orle) 2:2 (1:2)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 80. Nedjelja, 24.04.2022., 17 sati. Sudac: Zvonimir Landeka. Pomoćni suci: Dario Mužar i Filip Krznarić (svi iz Velike Gorice). Strijelci: 0:1 – Vranek (18), 1:1 – Matković (24), 1:2 – Joveš (35), 2:2 – Barišić (56). Crveni karton: Alen Breščaković (66.), Dejan Župetić (84.)

VATROGASAC: Caput, Šošić (od 46. Barišić), Čavar (cap.) (od 70. Krstanović), Antunović, Ivkić, Batinić, Novak, Šimek Matković, Grilec, Štefner. Trener: Nino Matković.

POSAVEC: Andrijanić, Bencek (od 65. De.Kučan), Brzović, Slivak, M. Breščaković (cap), A.Breščaković, Krajinović (od 75. Župetić), Vranek, Joveš (od 90. Da.Kučan), Salatović, Desput. Trener: Mario Črljenec.

Objava FOTO Vatrogascu u Kobiliću samo bod protiv Posavca pojavila se prvi puta na cityportal.hr.