FOTO Memorijalna utakmica u spomen na Mladena Bedekovića

['hotnews', 'Memorijal Mladena Bedekovića']

DSC 0749

07.08.2022. Velika Gorica, Obrezina. Memorijalna utakmica NK Mladost-HNK Gorica (juniori). Minuta šutnje. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0756

07.08.2022. Velika Gorica, Obrezina. Memorijalna utakmica NK Mladost-HNK Gorica (juniori). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Memorijalnu utakmicu u spomen na poginulog hrvatskog branitelja Mladena Bedekovića (bio je igrač Mladosti) odigrali su NK Mladost Obrezina (JŽNL) i HNK Gorica (1.HNL juniori) danas (nedjelja, 07.08.2022.) na igralištu u Obrezini. Gorički juniori su pobijedili 4:0, ali tek u posljednjih dvadesetak minuta kada je trener Mensur Mujdža promijenio kompletan sastav (igralo se 2×40 minuta).

DSC 0752

DSC 0757

Susret je u prvom poluvremenu bio uglavnom ravnopravan, igralo se otvoreno, juniori su propustili nekoliko zrelih prigoda za vodstvo. Nakon odmora Mladost se orijentirala na obranu i samo sporadično napadala. Kompletna izmjena juniorskog sastava i pomanjkanje snage kod momčadi domaćina ubrzo su doveli do narušavanja rezultatske ravnoteže.

DSC 0759 2

DSC 0761

DSC 0768

Prvi pogodak pripisuje se u 62. minuti Ščrbaku kada je felšana lopta preko ruku vratara završila pod gredom za 0:1. Na 0:2 podigao je u 70. silovitom dijagonalom Vrdoljak s lijeve strane , lopta je odsjela prizemno u maloj mrežici. Slično je bilo i za 0:3, a strijelac je bio Ukrajinac Leshchynskyi (73.). Konačan rezultat 0:4 postavio je Kupsjak udarcem iz blizine.

Memorijalna utakmica u spomen na Mladena Bedekovića

NK Mladost – HNK Gorica (juniori) 0:4 (0:0)

Obrezina. Igralište ŠRC Mladost. Gledatelja 120. Sudac: Patrik Deverić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Ščrbak (62), 0:2 – Vrdoljak (70), 0:3 – Leshchynskyi (73), 0:4 – Kupsjak (76).

MLADOST: Bejdić, Martinić, Kos, Bubalo, Šorša, M.Ivančić, S.Tadić, Grgić, Crepulja, Šalković, M.Tadić. Trener: Romano Župetić.

HNK GORICA: Cundeković, Jovičić, Grgić, Kaurić, Kostelac, Crnković, Chicola, Barac, Krilić, Pavlović (još su igrali: Paradžik, Ščrbak, Vrdoljak, Leshchynskyi, Kupsjak, Brlek, …). Trener: Mensur Mujdža.

The post FOTO Memorijalna utakmica u spomen na Mladena Bedekovića appeared first on cityportal.hr.