Pripremna utakmica / Mraclin – Polet (B) 4:1

[]

Teški uvjeti za igru, prije svega zbog nesnosne vrućine, pripremnu utakmicu odigrala su dva susjedna kluba. Mraclin je poveo u ranoj fazi utakmice, već u 6. minuti jedan ubačaj Đebre s desne strane glavom iz peterca loptu u mrežu spema Milatović. Na 2:0 je povisio Jurić u 26. minuti, udarcem s nekih dvanaestak metara pogodio je desni kut. Glegorevića. U drugom dijelu početnu inicijativu gostiju smirila je kontra, Hajduk je odlično proigrao udesno Koleša čiji udarac završava u suprotnom kutu gostujućeg gola. Polet je smanjio rezultat vrlo brzo, Sučić je prebacio okomicom obranu domaćih, Matušin se sjurio pred mladog domaćeg vratara Pavlovića i poslao loptu u mrežu. Treba spomenuti slobodni udarac gostiju iz 72. minute iz nekih osamnaest metara, iskusni Sučić pucao je u gornji lijevi kut, a manirom iskusnog golmana loptu je skinuo još uvijek juniorski mraclinski vratar Pavlović. Rezultatski kraj utakmice postavljen je u 77. minuti, sve je napravio Ivan Kos s nekoliko driblinga, podvalio loptu za Hajduka pred gol koji zaobilazi Poletovog vratara Culovića i poentira.

mraclin polet 4

MRACLIN – POLET (B) 4:1

SRC Nova graba. Gledatelja 40. Sudac: Sučić.
STRIJELCI: 1:0 – Milatović (6), 2:0 – Jurić (26), 3:0 – Koleš (56), 3:1 – Matušin (59), 4:1 – Hajduk (77).

MRACLIN: Dražić, J. Cvetnić, Krznarić, Debijađi, J. Domitrović, Maglaić, Klarić, Đebro, Jurić, Hajduk, Milatović (još su igrali: Pavlović, Vidović, Petravić, V. Lučić, Kaurin, Marjanović, Koleš, Babić). TRENER: Marijan Dužić.

POLET (B): Gligorević, Brajković, Cvitanović, Milanović, Đuretić, Baćan, Dejanović, Župetić, Pejak, Šestak, Matušin (još su igrali: Stuparić, Cavrić, Sučić, Kovačević). TRENER: Josip Rožić.

The post Pripremna utakmica / Mraclin – Polet (B) 4:1 appeared first on cityportal.hr.