Pobjeda Turopoljca boljom i efikasnom igrom u prvom poluvremenu

['JŽNL 14', 'Nk Turopoljac']

DSC 0605

13.11.2022. Velika Gorica, Kuče. JŽŽNL 2022./2023., 14.kolo: NK Turopoljac-NK Meštrica 3:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je u 14. kolu JŽNL-e pobijedio Meštricu 3:2 zahvaljujući vodstvu 3:0 iz prvog poluvremena, u utakmici koju je Meštrica s dva pogotka u prvih 15 minuta drugog poluvremena držala posve otvorenom do njenog završetka.

DSC 0616

DSC 0620

Domaći su došli u vodstvo pogotkom Josipa Mlinarića nakon ubačaja Ivana Hercigonje s lijeve strane. Hercigonja je asistirao i za drugi pogodak, jer je njegov ubačaj iz kornera u visokom skoku zahvatio glavom Bruno Ivančić i lopta je završila u rašljama za 2:0. Na 3:0 povisio je Filip Saraf, koji se najbolje snašao u gužvi i pogurnuo loptu u mrežu.

DSC 0612

Meštrica je u drugom poluvremenu krenula agresivnije i Pavao Galović je smanjio na 3:1. Kada je Karlo Pagadur u 61. poentirao za 3:2 utakmica je postala otvorena, pobjeda domaće momčadi više nije izgledala tako izvjesnom.

DSC 0632

13.11.2022. Velika Gorica, Kuče. JŽNL 2022./2023., 14.kolo: NK Turopoljac-NK Meštrica 3:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Zanimljivo, delegat utakmice u Izvještaju o utakmici uopće nije spomenuo incidentnu situaciju u sudačkoj nadoknadi (90+4) kada su isključeni kapetan domaćih Mislav Čunčić i Mario Skorin te dodijeljena još dva žuta kartona.

Jedinstvena županijska liga 2022./2023., 14. kolo

NK Turopoljac – NK Meštrica (Gornja Lomnica) 3:2 (3:0)

Kuče. Igralište ŠRC Kuče. Gledatelja 120. Nedjelja, 13.11.2022., 14 sati. Sudac: Dario Anđel. Pomoćni suci: Dario Aščić i Alen Sučec (svi iz Velike Gorice). Delegat: Igor Kunić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Mlinarić (18), 2:0 – Ivančić (24), 3:0 – Saraf (32), 3:1 – Galović (52), 3:2 – Pagadur (61).

TUROPOLJAC: Eremija, Saraf, Matasić, Hercigonja (od 84. Domić), Perić, Čaić (od 62. Šutalo), Ivančić, Čunčić (cap.), Hadžiabdić (od 90. Markulin), Mlinarić, Šestok. Trener: Stiven Žitnik.

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak (od 46. G.Mihalinčić), Krpečanec, Bartolović, Pagadur, Skorin, Šečić, Tuka, T.Janječić (od 46. Ćevid), Šebek (od 25. M.Janječić, od 55. Košutić). Trener: Matija Šimunović.

The post Pobjeda Turopoljca boljom i efikasnom igrom u prvom poluvremenu appeared first on cityportal.hr.