FOTO Kurilovec i Vrapče odigrali bez pobjednika

[]

25.03.2023. Velika Gorica. 3.NL Centar-22.kolo: NK Kurilovec – NK Vrapče 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kurilovec i Vrapče su u 22. kolu 3. nogometne lige Centar odigrali neodlučeno 1:1 u vrlo dobroj utakmici. Gosti su došli u vodstvo pogotkom kapetana Marina Tomšića u 13. minuti i uspjeli prednost zadržati do odlaska na odmor.

Odmah početkom drugog poluvremena u 47. minuti domaći su izjednačili kaznivši poigravanje suparničke obrane. Đevad Selman se izborio za loptu i u silovitom prodoru iskosa s desne strane silovito zakucao loptu u suprotne rašlje za 1:1. Od početka do kraja sjajna akcija mladog napadača.

Momčadi su u obostrano otvorenoj igri prezentirali vrlo dobar nogomet, stvarali prigode i promašivali. Susret je nakratko prekinut zbog incidenta skupine gostujućih navijača, koji su s tribine bacili predmet u drugog pomoćnog suca. Prekid nije dugo trajao, skupina je mirno napustila tribinu i utakmica je nastavljena.

25.03.2023. Velika Gorica. 3.NL Centar-22.kolo: NK Kurilovec – NK Vrapče 1:1. Denis Bezer i Senad Harambašić. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Dramatično je bilo u sudačkoj nadoknadi od 7 minuta u kojoj su obje momčadi imali zicere za pogodak. Prvo je vratar domaćih Leon Išek sjajno reagirao i izbacio loptu ispod grede u korner, a nakon udarca iz kuta netko je od domaćih izbacio loptu koja je bila upućena izvan domašaja vratara u nebranjeni dio mreže. Na drugoj strani Kurilovec je u dva navrata imao čiste pozicije za poentiranje sa 7-8 metara, ali je lopta oba puta završila izvan okvira vrata.

Treća nogometna liga Centar 2022./2023., 22. kolo

NK Kurilovec – NK Vrapče 1:1 (0:1)

Velika Gorica. Igralište: SRC Udarnik. Gledatelja 100. Subota, 25.03.2023., 15:30 sati. Sudac: Karlo Šaško (Popovača). Pomoćni suci: Hrvoje Vitković (Sisak) i Antonio Šaško (Popovača). Delegatkinja: Vesna Joha (Karlovac). Strijelci: 0:1 – Tomšić (13), 1:1 – Selman (47).

KURILOVEC: Išek, Turkalj (od 70. Ivković), Selman (od 90+6 Bradić), Bakula (od 70. Stojaković), Pezo, Šarić, Završki, Resler, Ćosić, Pušić (od 70. Blagoev), Knežić (od 76. Saiti). Trener: Senad Harambašić.

VRAPČE: Ševerdija, Vučemilović, Perinić (od 81. Nikšić), Gracin, Maciel, Tomšić, Houdek (od 46. Markušić), Marić (od 76. Bošnjak), Ćosić, Kćira, Špišić. Trener: Denis Bezer.

Ova objava FOTO Kurilovec i Vrapče odigrali bez pobjednika se prvi puta pojavila na cityportal.hr.