Turopolje nije uspjelo usporiti lidera iz Kloštra

[]

Već do 6. minute utakmice, golovima Ante Filipovića i Brcka lider prvenstva Kloštar stvorio je prednost koja je bila presudna do kraja dvoboja. Igrački oslabljena momčad Turopolja tek tada je proigrala i krenula ozbiljnije u dvoboj. Nakon toga im je poništen gol te su pogodili dvije prečke i bili u značajnijoj dominaciji utakmice. Kod trećeg gola gostiju bila je sumnjiva situacija kada je njihov igrač u fazi napada primao loptu na lijevoj strani, koju je proslijedio udesno za strijelca vodećeg gola Filipovića, koji po drugi puta matira domaćeg vratara Budimira. Tada je utakmica definitivno bila odlučena, lideru iz Kloštra preostalo je samo rutinirano održati prednost koju su u drugom poluvremenu digli golom Markovića.

I. ŽNL ISTOK , 22. kolo

TUROPOLJE – KLOŠTAR 0:4

ŠRC Turopolje. Gledatelja 50.
Sudac: Cikojević (Novaki). Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Žakman (Zagreb).

STRIJELCI: 0:1 – A. Filipović (3), 0:2 – Brcko (6), 0:3 – A. Filipović (36), 0:4 – Marković (69).

TUROPOLJE: Budimir, Perić, Vranešić, Avramović (od 89. Benke), Karlović, Šejić (od 33. Cota), Zdunić, Robić, Jambrešić, Šutalo (od 79. Josić), K. Lučić. Trener: Goran Smolčić.

KLOŠTAR: Platužić, Mosković, Brcko (od 67. R. Kletečki), Tadić, M. Kletečki, Kotoraš, Belić, A. Filipović, Brkić (od 62. Zubatović), Domitrović (od 72. Šaran). Trener: Norbert Žmegač-Kunić.

Ova objava Turopolje nije uspjelo usporiti lidera iz Kloštra se prvi puta pojavila na cityportal.hr.