FOTO Lomnica pobijedila Mladost u odličnoj utakmici

[]

16.10.2023. Velika Gorica, Obrezina. JŽŽNL – 10.kolo: Mladost Obrezina – Lomnica 3:6. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odličnu utakmicu odigrali su Mladost i Lomnica u kojoj su gosti bili bolji i efikasniji te zasluženo pobijedili. Momčad gostiju krenula je agresivno od početka, dobivali su većinu duela i stvarali zrele prigode za pogodak, ali vratar Tomislav Tomić je u tri navrata krajnjim naporom spasio svoju mrežu.

Domaći su iz prve ozbiljnije akcije došli u vodstvo tako što je Nenad Kolundžić u 14. minuti lobom poslao loptu preko istrčalog vratara u nebranjenu mrežu. Lomnica je izjednačila nakon ubačaja Josipa Grdenića iz kuta, loptu je Mateo Kljajić iz blizine glavom proslijedio pod gredu za 1:1.

16.10.2023. Velika Gorica, Obrezina. JŽNL – 10.kolo: Mladost Obrezina – Lomnica 3:6. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Svoju bolju igru gosti su okrunili golovima Grdenića odnosno Zvonimira Čizmadije za vodstvo 1:3. Domaći su preko Noa Šalkovića smanjili na 2:3, ali je pred kraj prvog poluvremena Domagoj Šoštarec loptu ubačenu s desne strane glavom ubacio u mrežu na prvoj vratnici – 2:4!

Događanja na terenu i u drugom poluvremenu odvijala su se na sličan način kao i u prvom. Mladost je pogotkom Marija Tadića za 3:4 izborila minimalan zaostatak, ali Lomnica je golovima Kristijana Arbanasa odnosno Hrvoja Skupnjaka potvrdila pobjedu s tri razlike.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 10.kolo

NK Mladost Obrezina – Lomnica (Donja Lomnica) 3:6 (2:4)

Velika Gorica, Obrezina. Igralište: ŠRC Obrezina. Gledatelja 120. Nedjelja, 15.10.2023., 15:30 sati. Sudac: Bojan Čerkez (Vrbovec). Pomoćni suci: Blaž Crnoja (Vrbovec) i Vito Baša (Brckovljani). Delegat: Matija Dukić (Zaprešić)). Strijelci: 1:0 – Kolundžić (14), 1:1 – Kljajić (18), 1:2 – Grdenić (26), 1:3 – Čizmadija (36), 2:3 – Šalković (39), 2:4 – Šoštarec (43), 3:4 – M.Tadić (53), 3:5 – Arbanas (60), 3:6 – Skupnjak (78).

MLADOST: Tomić, Martinić, Hadžiabdić (od 86. Kovač), Igrishta (od 71. Kos), M.Tadić (cap.)(od 86. Šimić), Smajić, Ivančić (od 71. Jurić), Kolundžić (od 46. Pejak), Šalković (od 61. Jandriš), Bekavac (od 61. Ćurić), Crepulja. Trener: Josip Tadić.

LOMNICA: Jerković, Skupnjak (od 88. Deverić ml.), Mihalinčić (od 73. Dijanežević), Grdenić, Arbanas (cap.), Kljajić (od 81. Havliček), Mostarlić (od 88.Garvanović), Delić, Gudelj, Šoštarec, Čizmadija. Trener: Stjepan Deverić.

Ova objava FOTO Lomnica pobijedila Mladost u odličnoj utakmici se prvi puta pojavila na cityportal.hr.