FOTO Mladost i Meštrica odigrali bez pobjednika

[]

17.03.2024. Velika Gorica, Obrezina. JŽŽNL-17.kolo: Mladost-Meštrica 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u prvoj utakmici proljetne polusezone u 17. kolu JŽNL-e na svom terenu odigrala s Meštricom neodlučeno 1:1. Gosti su u vodstvo došli pogotkom Nikole Šebeka u 24. minuti, izjednačio je u završnici Stjepan Bartoniček (85.).

Po lijepom vremenu i dobrom terenu domaći su u prvom poluvremenu imali problema s raspoloženom i dobro postavljenom Meštricom te ozljedama svojih igrača. Prvi je igru napustio Alan Pejak (22. ozljeda lijevog koljena), a nakon solo akcije u kaznenom prostoru gostiju ostao je ležati Nenad Kolundžić i nakon liječnike intervencije (stražnja loža lijeve noge) otišao u svlačionicu (31.).

Sredinom prvog poluvremena za vodstvo Meštrice pogodio je efektno s 20-ak metara Šebek, lopta se od vratnice odbila u suprotnu malu mrežicu. Domaći su pokušavali nešto konkretnije učiniti bočnim napadima, ali bez konkretnog učinka.

Događanja u završnici diktirala je momčad domaćina i to je rezultiralo izjednačujućim golom Bartoničeka.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 17. kolo

NK Mladost Obrezina – NK Meštrica (Gornja Lomnica 1:1 (0:1)

Obrezina. Stadion: ŠRC Obrezina. Gledatelja: 70. Nedjelja, 17.03.2024., 15 sati. Sudac: Tomislav Bionda(Zaprešić). Pomoćni suci: Ivan Vuković (Donji Laduč) i Danijel Horvatić (Zaprešić). Delegat: Marko Đurašin (Zagreb). Strijelci: 0:1 – Šebek (24), 1:1 – Bartoniček (85).

MLADOST: Tomić, Ćurić (od 63. Matić), Igrishta, M.Tadić (cap.), Novokmet, Smajić (od 72. Hriebienichenko), Ivančić, Kolundžić (od 31. Bartoniček), Pejak (od 22. Jandriš), Šalković (od 46. Kos), Vladić. Trener: Josip Tadić.

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak, Krpečanec, G.Mihalinčić, Tuka, Knežević, Janječić, Karavla, Ledinski, Krajina (od 67. Prigorac), Šebek. Trener: -.

Ova objava FOTO Mladost i Meštrica odigrali bez pobjednika se prvi puta pojavila na cityportal.hr.