FOTO Vatrogasac nastavio seriju poraza

[]

Vatrogasac je u 7. kolu izgubio rezultatom 2:4 od Graničara iz Tučenika i tako nastavio niz od sedam uzastopnih poraza. Klub iz Kobilića je nakon 6. poraza promijenio i trenera, umjesto Vjekoslava Čavara  momčad je povjerena Juri Gavranu, nekadašnjem igraču Vatrogasca. Čavar je ostao u klubu kao igrač.

Kobilić, 29.09.2024. Jedinstvena 1.ŽŽNL-7.kolo: Vatrogasac-Graničar 2:4. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Iskusna momčad Graničara postavila se od početka kao favorit i to je u prvom poluvremenu djelomično i opravdala pogotkom Kristijana Katane u 17. minuti za vodstvo. Domaći su odgovorili golom mladog Matea Mikulčića u 37. minuti za izjednačenje 1:1.

Drugo poluvrijeme gostujuća momčad otvorila je s dvije izmjene i to se pokazalo kao dobitnički potez. Obrana domaćih je u čistoj situaciji poklonila loptu Mihaelu Droždanu, koji je iskosa s lijeve strane pogodio suprotni kut za 1:2. Nekoliko minuta kasnije gosti su izigrali obranu domaćih i Matija Lepčić je prizemnom loptom pogodio donji kut za – 1:3.

Kada je Ivan Antunović u visokom skoku u 80.minuti loptu iz kuta glavom proslijedio u suprotne rašlje i smanjio na 2:3, domaći su pojačali napadačke akcije za eventualno izjednačenje, ali i ostavljali prostor gostima za brze kontranapade. Oni su to iskoristili i Katana je neometan u 90. minuti poentirao za – 2:4!

Jedinstvena 1.ŽNL 2024./2025., 07. kolo

NK Vatrogasac – NK Graničar (Tučenik) 2:4 (1:1)

Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja 90. Nedjelja, 29.09.2024., 16 sati. Glavni sudac: Antonio Kožarec. Pomoćni suci: Davor Munić i Ivan Rešetar (svi iz Samobora). Delegat: Marko Slivak (Bukevje). Strijelci: 0:1 – Katana (17), 1:1 – Mikulčić (37), 1:2 – Droždan (57), 1:3 – Lepčić (64), 2:3 – Antunović (80), 2:4 – Katana (90).

VATROGASAC: B.Grilec, Šošić, Mikulčić, Jandriš (od 90. Križanac), Kontić (cap.), Badrić (od 60. Sambol), Matanović (od 60. Čavar), Antunović, Haraminčić (od 64. Kirinić), Hrženjak (od 64. Kalisar), Krasnić (od 64. Markelić). Trener: Juro Gavran.

GRANIČAR: Kosovec, Kalinski, Kemenović (od 46. M.A.Fugaj), Hmelina, F.Fugaj (od 70. Komes), Babok (od 80. Pajur), Lepčić (cap.), Šimatović (od 60. Jaković), Katana, Lovreković, Đurinić (od 46. Droždan). Trener: Antun-Anthony Pavlović.

Ova objava FOTO Vatrogasac nastavio seriju poraza se prvi puta pojavila na cityportal.hr.