Udarnik do vrha napunio mrežu Poleta

Šest utakmica, šest pobjeda, gol razlika 21:1! To je dosadašnji učinak Kurilovčana u prvenstvu. Nova žrtva bili su korektni susjedi iz Buševca. Perkovićevi dečki poveli su zarana u 11. minuti dalekometnim udarcem igrača utakmice Stjepana Pralasa. Dugo se zatim utakmica lomila, a u 33. minuti pravo je čudo što nije zabio Zvonimir Matušin i izjednačio rezultat. Sam pred Kranjčecom pucao je izbliza pored bliže vratnica u gol aut a Buševčani su se tada držali za glave. U 39. minuti Kristijan Brčić pogodio je mrežu desnicom a prije odlaska na odmor opet Brčić je lijevo driblingom izbacio dvojicu čuvara i ubacio a Pralas poentirao i bilo je za Polet nedostižnih 3:0. U drugom poluvremenu nakon mnogobrojnih rošada Kurilovčani su zabili još tri. Za 4:0 Pralas je zabio svoj treći a ponovo je asistirao Brčić koji je pak poentirao na prekrasnu asistenciju Brajka. Konačnih 6:0 volejem je zakucao Goran Petković.

MŽNL Središte 6. kolo

UDARNIK – POLET 6:0 (3:0)

VELIKA GORICA SRC Kurilovec.  Gledatelja 270. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Mario Vincelj (Pregrada) i Domagoj Filko (Klanjec) . Četvrti sudac: Marko Radović (Zagreb). Delegat: Franjo Marković.

STRIJELCI: 1:0-Pralas (11), 2:0-Brčić (39), 3:0-Pralas (43), 4:0-Pralas (49), 5:0-Brčić (67), 6:0-Petković (75).

UDARNIK: Kranjčec, Mihanović, Ladović (od 51. Landeka), Radoš, Šarić (od 70. Paradžik), MIlanović, Džaja, Grdenić (od 62. Matanović), Kelava (od 51. Petković), Brčić, Pralas (od 62. Brajko).
TRENER: Boris Perković

POLET BUŠEVEC: Šoić, Pejak (od 87. L. Brajković), Tičarić, Sovina, Stuparić, Klasnić, Blažinić (od 64. Petrlin), M. Brajković (od 55. R. Zlodi), Sučić, Matušin (od 55. Barišić), Župetić (od 46. Sokol).