FOTO ‘Staklo Matić Max Autodijelovi’ pobjednik, ‘CB kod Rojca’ drugi

Malonogometni turnir 27. Kup HVIDR-a 2019. završen je danas u Gradskoj sportskoj dvorani finalnim utakmicama u seniorskoj i veteranskoj konkurenciji. Zasluženi pobjednici su Staklo Matić Max Autodijelovi kod seniora i DC Grzela Futura Dental u konkurenciji veterana.

06.01.2019. Velika Gorica – Malonogometni turnir 27. Kup HVIDR-a 2019. Foto: David Jolić/cityportal.hr

U goričkom polufinalu CB kod Rojca došao je u vodstvo protiv Alpas Teama već u 30. sekundi(!), prednost je ubrzo povećao Ivan Čolić, a u drugom poluvremenu Mijo Šarić je efektnim pogotkom potvrdio ulazak u finale. U finalnom obračunu (2×20 min.) projektil I. Čolića donio je prednost momčadi CB kod Rojca, izjednačio je Ceraj u 16. minuti pospremivši ubačaj s lijeve strane udarcem glavom pod gredu. Drugo poluvrijeme je bilo u znaku ipak spremnije i zrelije ekipe Staklo Matić Max Autodijelovi, a bolju igru realizirao je solo akcijom i preciznim udarcem Robert Grbić za pobjedu 2:1.

Nagrade za tri prvoplasirane momčadi u obje konkurencije bile su novčane plus pehari, a četvrtoplasirane ekipe dobile su pehar. Najbolji pojedinci nagrađeni su statuama nogometaša.

27.Kup HVIDR-a 2019.      Nedjelja, 06.01.2019.

SENIORI

Polufinale   Alpas Team CB Barbara – CB kod Rojca 0:3, Beton Blato SC Polet – Staklo Matić Max Autodijelovi 0:1.

Za 3. mjesto: Beton Blato SC Polet – Alpas Team CB Barbara 4:1.

Finale   Staklo Matić Max Autodijelovi – CB kod Rojca 2:1 (0:1 – I.Čolić, 1:1 – Ceraj, 2:1 – Grbić).

Najbolji vratar: Andrija Budimir (CB kod Rojca). Najbolji strijelac (8 pogodaka): Karlo Igor Majić (Pizzeria Viva). Najbolji igrač: Darko Duvnjak (Staklo Matić Max Autodijelovi).

VETERANI

Polufinale   DC Grzela Futura Dental – Pizzeria Toni Sv. Klara 1:0, Stella Bar Ledana – CB Kova 0:0 (2:1-7m).

Za 3. mjesto: CB Kova – Pizzeria Toni 3:2.

Finale   DC Grzela Futura Dental – Stella Bar Ledana 3:0.

Najbolji vratar: Miroslav Fabijan (Stella Bar Ledana). Najbolji strijelac: Dario Skoko (CB Kova). Najbolji igrač: Nikola Smolčić (DC Grzela Futura Dental).