FOTO Klas protiv Dinama (J) prošao kao ‘bos po trnju’

21.09.2019. Mičevec. Jedinstvena županijska nogometna liga – 06.kolo: NK Klas – NK Dinamo (Jakovlje). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Klas je nakon katastrofe u prošlom kolu u Keresticu protiv TOP-a (0:10!), uvjerljivo poražen i na domaćem terenu kontra Dinama iz Jakovlja. Rezultat bi za domaće vjerojatno izgledao povoljnije da je hitri Domagoj Bedeković u prvom poluvremenu iskoristio tri velike prigode (9., 10. i 12. minuta) te da je plasirana lopta Gorana Fišera u 15. minuti završila u donjem kutu umjesto u golautu. Gosti su to kaznili u dvije minute pogotkom Kristijana Špičeka (25.) odnosno eurogolom Matije Šipeka (26) za vodstvo 0:2. Četvrtu zrelu šansu Bedeković je konačno realizirao i smanjio na 1:2.

Početkom drugog poluvremena Bedeković je opet u centru pažnje svojim nezadrživim prodorima i teško shvatljivim promašajima. Gosti su kombinatornom igrom izvodili brze napade i uredno ih realizirali, Josip Vicić iz gužve pogađa rašlje za 1:3 (60.), a Mateo Piškor izvodi malu bravuru i pogađa za 1:4 (65.)! Porozna obrana domaćih u završnici se posve raspala i još dvije lopte su završile u domaćoj mreži, strijelci su bili Šipek u 80. i Luka Vrabec u 89. minuti. Drugi pogodak za domaće postigao je Fišer (85.).

Jedinstvena županijska nogometna liga 2019./2020. – 06. kolo

NK Klas – NK Dinamo (Jakovlje) 2:6 (1:2)

Mičevec. Igralište: SRC Mičevec. Gledatelja 70. Subota, 21.09.2019., 16:30 sati. Sudac: Bojan Čerkez (Vrbovec). Pomoćnici: Antonio Kokot (Vrbovec) i Srećko Jantoljak (Vrbovec). Delegat: Ivica Mihelja (Okešinec). Strijelci: 0:1 – Špiček (25), 0:2 – Šipek (26), 1:2 – Bedeković (37), 1:3 – Vicić (60), 1:4 – Piškor (65), 1:5 – Šipek (80), 2:5 – Fišer (85), 2:6 – Vrabec (89).

KLAS: Tomić, Bučarić, Kundih, Bedeković (od 73. Oreč), M. Sviličić, Fišer, Habuš, Jerković, Majić (od 81. I. Sviličić), Vidaković, Šarić. Trener: Dragan Karanović.

DINAMO: Šimunić, Škrlin Batina (cap.), Petir, Vrabec, Šipek, Piškor (od 81. Suhina), Špiček, Dutković, D. Konjevod, A. Konjevod (od 46. Vicić), Svetec (od 81. Debogović), Trener: Štefek Pučić.